FORGOT YOUR DETAILS?

Kumaş Özellikleri

Yastık Koruyucu

Yastığa kılıf şeklinde geçirilen Yastık Koruyucularımız, membranlı kumaş kullanılarak; fermuarlı ya da fermuarsız (kulakçıklı) olarak imal edilmektedir. %100 sıvı geçirmez ve nefes alabilen poliüretan arka yüzeyi ile yastığınızı terden, nemden, her türlü sıvı ve kirden korur. Zaman içinde oluşabilecek lekeleri, kokuyu ve sararmayı önleyen yastık koruyucularımız, sık yıkama yapılmasını ve yıpranmayı engeller. Kanserojen madde (Phthalate free) ve PVC içermeyen kumaşı ile uyku sırasında sizi terletmez, ses yapmaz.

Yastıklarınızı dış etmenlerden koruyan yastık koruyucularımız alerji ve astıma neden olabilecek elyaf, kuş tüyü vb. yastık dolgularının solunmasını önleyerek kullanıcılarını da korur. Toz, kir ve bakterilere karşı tam koruma sağlayan anti alerjik yapısı, deri döküntülerinin yastığa geçmesini önleyerek toz akarı oluşumunu engeller ve böylece kaliteli uyku için uygun ortamın sağlanmasına yardımcı olur.

Kartelamızda yer alan ürünlerimiz kullanılarak istenilen ölçülerde ve her türlü paketleme seçeneği ile esnek bir üretim imkanı sağlanmakta, düşük adetlerden yüksek adetlere kadar müşteri talepleri hızlı ve etkin bir şekilde karşılanabilmektedir.

Akbez yatak ve yastık koruyucularıyla yatağınızı ferah tutun!

%100 sıvı geçirmez ve nefes alabilen poliüretan arka yüzeyi ile yatağınızı kan, idrar, leke ve diğer vücut sıvılarına karşı korur.

Alez Kumaş

Su Geçirmez

Makinede Yıkanabilir

Antibakteriyel

Yumuşak Doku

İnce ve Esnek

Nefes alabilir

Ses Yapmaz

TOP