FORGOT YOUR DETAILS?

Kumaş Özellikleri

Lastikli Yatak Koruyucu

Ev, otel ve hastane yataklarında kullanıma uygun olan Lastikli Yatak Koruyucu yatağın dört köşesinden elastik bantla sabitlenerek kolay bir kullanım sağlar. %100 sıvı geçirmez ve nefes alabilen poliüretan arka yüzeyi ile yatağınızı ter, idrar, kan gibi her türlü sıvıdan, nemden ve kirden koruyarak zaman içinde yatağınızda oluşabilecek lekeleri, kokuyu ve sararmayı önler.

Çeşitli kumaş seçenekleri ile üretilen ve farklı yatak ölçülerine uygulanabilen Lastikli Yatak Koruyucu; yatağınızın uzun süre ilk günkü gibi yeni ve temiz kalmasını sağlayarak kullanım ömrünü uzatır. Kanserojen madde (Phthalate free) ve PVC içermeyen kumaşı ile uyku sırasında sizi terletmez, ses yapmaz ve uyku kalitenizi artırır. Ütü gerektirmez, çamaşır makinasında 90 derecede 100 yıkamaya kadar dayanıklıdır.

Lastikli Yatak Koruyucu, seyahatlerinizde de hijyenik ve güvenli bir uyku için size pratik bir çözüm sağlar. Rahat katlanabilen, yer kaplamayan lastikli yatak koruyucunuzu yanınızda taşıyabilir; otel, pansiyon, kamp, karavan gibi mekânlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kartelamızda yer alan kumaşlardan istenilen ölçülerde ve her türlü paketleme seçeneği ile esnek bir üretim imkanı sağlanmakta, düşük adetlerden yüksek adetlere kadar müşteri talepleri hızlı ve etkin bir şekilde karşılanabilmektedir.

Akbez yatak ve yastık koruyucularıyla yatağınızı ferah tutun!

%100 sıvı geçirmez ve nefes alabilen poliüretan arka yüzeyi ile yatağınızı kan, idrar, leke ve diğer vücut sıvılarına karşı korur.

Alez Kumaş

Su Geçirmez

Makinede Yıkanabilir

Antibakteriyel

Yumuşak Doku

İnce ve Esnek

Nefes alabilir

Ses Yapmaz

TOP